Ротаційні з'єднання

З радістю повідомляємо своїм партнерам про можливість поставки ротаційних з'єднань (муфт) від світових лідерів-виробників. Ротаційне з'єднання, або як його ще називають - ротаційна муфта, поворотне з'єднання, парова головка, гідрошарнір або вертлюг, застосовується для подачі рідини і пара в обертові частини машин. Даний процес дозволяє нагріти, охолодити і забезпечити ідеальний теплообмін між ротаційними вузлами і таким чином підготувати їх до робочої температури.

Вони масово використовуються в пневматичних муфтах, коробках передач, шпинделях верстатів і в таких областях промисловості, як металообробка, металургія, целюлозно-паперова галузь, вітро- і гідроенергетика. Будучи офіційним партнером Корейського заводу Kwang Jin, ми маємо можливість поставляти ротаційні з'єднання будь-якої складності. Завод KJC є одним з передових виробників ротаційних з'єднань для виробничих галузей країн Східної Азії, Австралії, США та Китаю. Завод, заснований в 1983 році, оснащений новим сучасним обладнанням, а у виробництві ротаційних з'єднань використовуються останні науково-технічні розробки.

Ротаційні з'єднання Kwang Jin за своїми технічними характеристиками взаємо замінюють ротаційні з'єднання таких брендів, як AirflexEaton, AMFAndreas, Maier, Barco, Deublin, Duff-Norton, Filton, GAT, GeorgSpringmann, Johnson-Fluiten і Rotoflux.