Про нас

Герметика – Україна

Наша Компанія, це єдине вузькопрофільне підприємство в Україні з виробництва механічних ущільнень, яке стабільно розвивається протягом останніх 15 років. Це найтриваліший безперервний досвід роботи в сфері ущільнювальної техніки на ринку України, який гарантує колосальний досвід і бездоганну якість всієї нашої продукції. 

Протягом багатьох років, ми ставимо перед собою завдання забезпечити стабільне постачання високоякісних ущільнень кожному з наших Замовників. І ми впевнено досягаємо цього.

За ці роки, наша Компанія пройшла непрості етапи становлення і розвитку:

2005 рік - Проводиться активна робота по вивченню ринку ущільнювальної техніки України. Формується Команда, проводиться її навчання безпосередньо на самому заводі ТОВ НПК «Герметика», і відкривається перше представництво в м. Кропивницький - ТОВ «Герметика-Україна» . 

2006-2007 роки - Це період становлення Компанії, який позначився інтенсивним процесом залучення Клієнтів. В цей же час, ТОВ НПК «Герметика» за результатами 2006 року відзначена і дипломована в номінації «Кращий виробник елементів надійності насосів» (РАПН). 

2007-2008 роки - Ми зростаємо. Ми розвиваємося. Відбуваються істотні зміни в організаційно-правовій формі нашої Компанії. В Україні (м. Кропивницький) створюється свій власний конструкторський відділ, а фахівцями нашої Компанії розробляються нові типи ущільнень, в тому числі імпортно-замінюючі ущільнення. Розробляються і реєструються Технічні Умови ТОВ «Герметика-Україна»  (ТУ У 29.1-33428816-001:2008) та Компанія отримує Висновок СЕС України (№ 05.03.02-07/33289 від 02.06.2008 р.) про відповідність вимогам чинного санітарного законодавства України.

2009 рік - Повномасштабно освоюється виробництво різноманітних нестандартних виробів (підшипники ковзання, п'яти, втулки, вкладиші та ін.). Істотно розширюється складський майданчик в м. Кропивницький, що дозволяє скоротити термін поставки товару нашим  Замовникам до одного дня. А завод ТОВ НПК «Герметика»  отримує сертифікат відповідності ISO 9001:2008.

2010 рік - На даному етапі основою стратегії розвитку Компанії є власні технічні рішення. Саме це, а також накопичений досвід технічного персоналу Компанії дозволяють переорієнтуватися на власне виробництво. Внаслідок цього, в цей період налагоджується постачання сировини і ущільнювальних матеріалів від Компанії Frank Technologies  (Коїмбатур, Індія), і збірка ущільнень безпосередньо в Україні. 

2011 рік - Вся продукція, що випускається Торгової Марки «Герметика» адаптована під стандарт DIN 24960, EN 12756. Механічні ущільнення «Герметика» успішно працюють на всій території СНД в нафтовій і газовій галузях, в харчовій і легкій промисловості, металургії та суднобудуванні. 

2012 рік -  Створюється авторизований сервісний центр гарантійного та післягарантійного обслуговування, а також запускається програма «Ремонт ущільнень», що дозволяє нашим Замовникам істотно економити кошти при проведенні ремонтних робіт. За підсумками діяльності 2011-2012 р. наше підприємство було номіновано як «ЛІДЕР ГАЛУЗІ».

2013 рік - Підписується контракт з Іспанським виробником ущільнювальної техніки Lidering S.A.  (Барселона, Іспанія), розміщення замовлень у якого дозволило нам забезпечити значну частку продажів ущільнень для імпортних насосів на вітчизняному ринку.

2014 рік - В цьому році ми починаємо плідну співпрацю з Сербським виробником ротаційних з'єднань і ущільнюючих комплексів – Компанією KROMA Ltd.  (Белград, Сербія). Та згідно рейтингу економічних показників підприємств України за 2012-2013 р.  нашому підприємству присвоєно звання «Лідер торгівлі 2014».

2015 рік - Відбувся візит делегації Компанії «Герметика» в Республіку Корея для прийняття участі в Міжнародній виставці KOMAF-2015, а також для відвідування підприємств-партнерів Seoul Tech  (Сеул, Корея) и Kwang Jin Corporation  (Пусан, Корея). В результаті проведених переговорів був підписаний контракт про постачання сировини і матеріалів для виготовлення механічних ущільнень. Крім того, була підписана дилерська угода, згідно з якою, починаючи з 2015 року наша Компанія представляє на території України повний асортимент ротаційних муфт торгової марки Kwang Jin .

2017 рік - За останні два роки проведена робота по розширенню асортименту пропонованої продукції (механічні ущільнення насосів). А також низка заходів щодо взаємодії з фахівцями підприємств Замовників (проведення технічних тренінгів з питань експлуатації ущільнювальної техніки).

2018 рік – Зараз в асортименті Компанії представлено також теплообмінне обладнання. Це пластинчасті і кожухотрубні теплообмінники FUNKE (Німеччина), а також різноманітні ущільнення пластинчастих теплообмінників Компанії LAYGO (Іспанія). Розширення асортиментного ряду пропонованої продукції в першу чергу спрямовано на ефективне рішення будь-яких виробничих потреб наших Замовників.

2020 рік - В цьому році ми відзначаємо 15 РОКІВ успішної роботи на ринку України. За цей період був накопичений багатий досвід роботи і закладена основа для подальшого розвитку і зростання Компанії. Але все це стало можливим лише завдяки нашим Замовникам! Ми щиро дякуємо кожному з Вас. 

2022 рік – лютий місяць… В ці важкі для країни дні, коли кожен з нас бореться за право бути господарем на своїй землі та долю не тільки своїх рідних, а і всієї нації – наша Компанія з Вами! Ми продовжуємо працювати! Працювати на Перемогу! Працювати за ради забезпечення продукцією всіх наших Замовників! Заради збереження робочих місць та сприянню поповнення бюджету!

Слава Україні! 

Дякуємо, що Ви з нами!

Дякуємо за довіру!

@hermetica_ukraine