Механічні торцеві ущільнення

На сьогоднішній день наша Компанія може запропонувати Вам більше 500 типів ущільнень для діаметрів валів від 6 до 250 мм.

Всі конструкторські розробки торцевих ущільнень ведуться згідно ТУ У 29.1-33428816-001: 2008, а також на основі міжнародного стандарту ISO 3069, ЕN 12756, що з'явився в 1974 році і стандарту DIN 24960, прийнятого трохи пізніше, який визначає не тільки параметричний ряд діаметрів валів і камер ущільнення, а й посадкові розміри торцевих ущільнень.


Фахівці нашого підприємства підберуть необхідне Вам ущільнення або виготовлять індивідуально нестандартне ущільнення, яке буде повністю відповідати параметрам Вашого агрегату і умовам його експлуатації.

У той же час, крім індивідуального підбору і виготовлення, ми можемо запропонувати Вам готові рішення для будь-яких імпортних насосів. Розміщення наших замовлень і виробництво продукції на іспанському заводі Lidering S. A. U. дає можливість поставити ущільнення для таких насосів як AlfaLaval, Tapflo, GEA, Flygt, Johnson Pumps та багато інших.


  


Вся продукція, що виготовляється і постачається нами, відповідає вимогам міжнародних стандартів; ця продукція сертифікована і безпечна. Всі відповідні сертифікати та дозволи надаються кожному нашому Замовнику разом з повним комплектом технічної документації, що підтверджує і забезпечує правильну і безпечну експлуатацію торцевих ущільнень «Герметика».


Для замовлення необхідного Вам ущільнення, виробів з графіту або гумотехнічних виробів, досить лише зв'язатися з нами. Отримати технічну документацію або каталоги продукції «Герметика» можна за зверненням до нашого центрального офісу в м. Кропивницький, Україна:

техвідділ: +38 (0522) 27-18-42, 27-50-42

e-mail:  seals@hermetica.com.ua